C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/
Main characteristics
| Manufacturer | Hitano |
| Vendor code | ELV221M16RC |
| Description | 220µF; 16V electrolytic capacitor; SMD; ±20% |
Our benefits
14 years in the electronics market
Formation of a warehouse for a client
Qualified staff with years of experience
All products are certified
Assortment of over 4 million items
Over 40 global manufacturers
|---|---|---|---|---|---|
| ELV221M16RC | C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/ | 1832 |
We created convenient conditions for order payment on the site for our customers.
Payment through PrivatBank for individuals
- 100% payment directly to a bank account.
- The card data will be provided by the manager after placing the order.
- Convenient methods of replenishment: Privat 24, bank transfer through the cash desk of any bank.