CS201212-3R9К (0805 3,9uH) /Bourns/
Main characteristics
| Manufacturer | Bourns Inc. |
| Vendor code | CS201212-3R9К |
| Description | Unshielded Multi-Layer Inductor / 3.9µH / ±10% / 50mA / 1000mOhm / 80 @ 10MHz / 50MHz / 0805 (2012 Metric) |
Our benefits
14 years in the electronics market
Formation of a warehouse for a client
Qualified staff with years of experience
All products are certified
Assortment of over 4 million items
Over 40 global manufacturers
|---|---|---|---|---|---|
| CS201212-3R9К | CS201212-3R9К (0805 3,9uH) /Bourns/ | 2990 |
| Manufacturer | Bourns Inc. |
|---|---|
| Assembling | SMD |
| Inductance | 3.9µH |
| Product weight | 5,500 mg |
| Resistance | 1Ohms |
| Working current | 50mA |
| Error | ±10% |
We created convenient conditions for order payment on the site for our customers.
Payment through PrivatBank for individuals
- 100% payment directly to a bank account.
- The card data will be provided by the manager after placing the order.
- Convenient methods of replenishment: Privat 24, bank transfer through the cash desk of any bank.