C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/
C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/ C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEVFK1V471Q
Опис 470µF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; 60 mOhms; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEVFK1V471Q C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/ 20
Виробник PANASONIC
Артикул EEVFK1V471Q
Ємкість 470µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 35V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.