C-EL-S 330uF 25V low esr UCW1E331MNL1GS /Nichicon/
C-EL-S 330uF 25V low esr UCW1E331MNL1GS /Nichicon/ C-EL-S 330uF 25V low esr UCW1E331MNL1GS /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UCW1E331MNL1GS
Опис 330µF 25V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 7000 Hrs @ 105°C
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
UCW1E331MNL1GS C-EL-S 330uF 25V low esr UCW1E331MNL1GS /Nichicon/ 25
Виробник Nichicon
Артикул UCW1E331MNL1GS
Ємкість 330µF
Напруга - Номінальна 25V
Поляризація Polar
Пульсуючий струм при високій частоті 600mA @ 100kHz
Пульсуючий струм при низькій частоті 300mA @ 120Hz
Розмір / Розмір 0.315" Dia (8.00mm)
Серії UCW
Термін експлуатації @ Темп 7000 Hrs @ 105°C
Толерантність ±20%
Робоча температура -25°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.