C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/
Основні характеристики
| Виробник | PANASONIC |
| Артикул | EEVFK1V471Q |
| Опис | 470µF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; 60 mOhms; ±20% |
Більше ніж 40 світових виробників
| Артикул | Назва | Наявність на складі, шт | Кількість | Ціна за одиницю товару, | |
|---|---|---|---|---|---|
| EEVFK1V471Q | C-EL-S 470фuF 35V (13X13mm) EEVFK1V471Q /PANASONIC/ | 20 |
| Виробник | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | EEVFK1V471Q |
| Ємкість | 470µF |
| Монтаж | SMD |
| Напруга - Номінальна | 35V |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Толерантність | ±20% |
| Робоча температура | -55°C ~ 105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.