C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/
Основні характеристики
| Виробник | KLS/LELON |
| Артикул | L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 |
| Опис | 470µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20% |
|---|---|---|---|---|---|
| L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 | C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/ | 155 |
| Виробник | KLS/LELON |
|---|---|
| Ємкість | 470µF |
| Монтаж | SMD |
| Напруга - Номінальна | 16V |
| Розміри | 8x10.2mm |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Толерантність | ±20% |
| Робоча температура | -55°C ~ 105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.