C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/
C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/ C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/
Основні характеристики
Виробник KLS/LELON
Артикул L-KLS10-VZH471M1CTR-0810
Опис 470µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 C-EL-S 470uF 16V(8x10.2) L-KLS10-VZH471M1CTR-0810 /KLS/LELON/ 155
Виробник KLS/LELON
Ємкість 470µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Розміри 8x10.2mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.