C-EL-S 100uF 16V (6,3x5,5mm) (HV101M016E055ETR) /Capxon/
Основні характеристики
| Виробник | Capxon |
| Артикул | HV101M016E055ETR |
| Опис | 100µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20% |
|---|---|---|---|---|---|
| HV101M016E055ETR | C-EL-S 100uF 16V (6,3x5,5mm) (HV101M016E055ETR) /Capxon/ | 10 |
| Виробник | Capxon |
|---|---|
| Артикул | HV101M016E055ETR |
| Ємкість | 100µF |
| Монтаж | SMD |
| Напруга - Номінальна | 16V |
| Ресурс | 2000 Hrs @ 105°C |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Толерантність | ±20% |
| Робоча температура | -55°C ~ 105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.