C-EL-S 220uF 35V (6x8) 20% UCV1V221MCL1GS /Nichicon/
C-EL-S 220uF 35V (6x8) 20% UCV1V221MCL1GS /Nichicon/ C-EL-S 220uF 35V (6x8) 20% UCV1V221MCL1GS /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UCV1V221MCL1GS
Опис 220µF 35V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 2000 Hrs @ 105°C
Більше ніж 40 світових виробників
UCV1V221MCL1GS C-EL-S 220uF 35V (6x8) 20% UCV1V221MCL1GS /Nichicon/ 393
Виробник Nichicon
Артикул UCV1V221MCL1GS
Ємкість 220µF
Напруга - Номінальна 35V
Поляризація Polar
Пульсуючий струм при високій частоті 600mA @ 100kHz
Пульсуючий струм при низькій частоті 300mA @ 120Hz
Розмір / Розмір 0.248" Dia (6.30mm)
Серії UCV
Термін експлуатації @ Темп 2000 Hrs @ 105°C
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.