C-EL-S 100uF 16V (6,3x5,5mm) (HV101M016E055ETR) /Capxon/
Основні характеристики
Виробник Capxon
Артикул HV101M016E055ETR
Опис 100µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
HV101M016E055ETR C-EL-S 100uF 16V (6,3x5,5mm) (HV101M016E055ETR) /Capxon/ 10
Виробник Capxon
Артикул HV101M016E055ETR
Ємкість 100µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Ресурс 2000 Hrs @ 105°C
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.