C-EL-S 22uF 50V (6,3x5,8mm) 105C 20% SMD (EEEFK1H220P) /PANASONIC/
C-EL-S 22uF 50V (6,3x5,8mm) 105C 20% SMD (EEEFK1H220P) /PANASONIC/ C-EL-S 22uF 50V (6,3x5,8mm) 105C 20% SMD (EEEFK1H220P) /PANASONIC/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H220P
Опис 22µF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEEFK1H220P C-EL-S 22uF 50V (6,3x5,8mm) 105C 20% SMD (EEEFK1H220P) /PANASONIC/ 1
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H220P
Ємкість 22µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.