C-EL-S 22uF 10V SMD (4x5.4) EZV220M10RA /Hitano/
C-EL-S 22uF 10V SMD (4x5.4) EZV220M10RA /Hitano/ C-EL-S 22uF 10V SMD (4x5.4) EZV220M10RA /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул EZV220M10RA
Опис 22µF; 10V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EZV220M10RA C-EL-S 22uF 10V SMD (4x5.4) EZV220M10RA /Hitano/ 6500
Виробник Hitano
Артикул EZV220M10RA
Ємкість 22µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 10V
Розміри 4x5.4mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.