C-EL-S 220uF 50V (10x10.2) 105C 20% (EEEFK1H221GP) /Panasonic/
C-EL-S 220uF 50V (10x10.2) 105C 20% (EEEFK1H221GP) /Panasonic/ C-EL-S 220uF 50V (10x10.2) 105C 20% (EEEFK1H221GP) /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H221GP
Опис 220uF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EEEFK1H221GP C-EL-S 220uF 50V (10x10.2) 105C 20% (EEEFK1H221GP) /Panasonic/ 2
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1H221GP
Ємкість 220uF
Імпеданс (Макс) (Zzt) 180 mOhms
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Розмір корпусу 10x10.2mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.