C-EL-S 0.1uF 50V 4x5.4mm 105C (VT1H0R1MB054000CE0) /Huawei/
C-EL-S 0.1uF 50V 4x5.4mm 105C (VT1H0R1MB054000CE0) /Huawei/ C-EL-S 0.1uF 50V 4x5.4mm 105C (VT1H0R1MB054000CE0) /Huawei/
Основні характеристики
Виробник Changzhou Huawei Elec
Артикул VT1H0R1MB054000CE0
Опис 0.1µF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
VT1H0R1MB054000CE0 C-EL-S 0.1uF 50V 4x5.4mm 105C (VT1H0R1MB054000CE0) /Huawei/ 15
Виробник Changzhou Huawei Elec
Артикул VT1H0R1MB054000CE0
Ємкість 0.1µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Ресурс 1000 Hrs @ 105°C
Розміри 4x5.4mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.