C-EL-S 68uF 50V 10% 8x10mm (UUD1H680MNL1GS) /Nichicon/
C-EL-S 68uF 50V 10% 8x10mm (UUD1H680MNL1GS) /Nichicon/ C-EL-S 68uF 50V 10% 8x10mm (UUD1H680MNL1GS) /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UUD1H680MNL1GS
Опис 68uF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; 340 mOhms; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
UUD1H680MNL1GS C-EL-S 68uF 50V 10% 8x10mm (UUD1H680MNL1GS) /Nichicon/ 2
Виробник Nichicon
Артикул UUD1H680MNL1GS
Ємкість 68uF
Імпеданс (Макс) (Zzt) 340 mOhms
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.