C-EL-S 47uF 16V (6,3x5.8mm) EEEFK1C470AP /PANASONIC/
C-EL-S 47uF 16V (6,3x5.8mm) EEEFK1C470AP /PANASONIC/ C-EL-S 47uF 16V (6,3x5.8mm) EEEFK1C470AP /PANASONIC/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1C470AP
Опис 47uF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEEFK1C470AP C-EL-S 47uF 16V (6,3x5.8mm) EEEFK1C470AP /PANASONIC/ 2
Виробник PANASONIC
Артикул EEEFK1C470AP
Ємкість 47uF
Імпеданс (Макс) (Zzt) 360 mOhms
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.