C-EL-S 33uF 25V 105C (5.x5,8) Low imp (UCD1E330MCL6GS) /Nichicon/
C-EL-S 33uF 25V 105C (5.x5,8) Low imp (UCD1E330MCL6GS) /Nichicon/ C-EL-S 33uF 25V 105C (5.x5,8) Low imp (UCD1E330MCL6GS) /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UCD1E330MCL6GS
Опис 33µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
UCD1E330MCL6GS C-EL-S 33uF 25V 105C (5.x5,8) Low imp (UCD1E330MCL6GS) /Nichicon/ 15
Виробник Nichicon
Артикул UCD1E330MCL6GS
Ємкість 33µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 25V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.