C-EL-S 220uF 16V EZV221M16RC8 /Hitano/
C-EL-S 220uF 16V EZV221M16RC8 /Hitano/ C-EL-S 220uF 16V EZV221M16RC8 /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул EZV221M16RC8
Опис 220µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EZV221M16RC8 C-EL-S 220uF 16V EZV221M16RC8 /Hitano/ 12317
Виробник Hitano
Артикул EZV221M16RC8
Ємкість 220µF
Максимальний струм 280mA
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.