C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/
C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/ C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул ELV221M16RC
Опис 220µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
ELV221M16RC C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) ELV221M16RC8 /Hitano/ 8006
Виробник Hitano
Артикул ELV221M16RC
Ємкість 220µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Розміри 6,3x7,7mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.