C-EL-S 10uF 400V L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5
C-EL-S 10uF 400V L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5 C-EL-S 10uF 400V L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5
Опис 10µF; 400V электролитический конденсатор; SMD
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5 C-EL-S 10uF 400V L-KLS10-ME-10uF400V-10*12.5 782
Виробник KLS
Ємкість 10µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 400V
Розміри 10x12.5mm
Тип конденсатора електролітичний
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.