C-EL-S 0.33uF 50V 4x5.4mm 105C (CK1HR33MCRC54) /Semtech/
C-EL-S 0.33uF 50V 4x5.4mm 105C (CK1HR33MCRC54) /Semtech/ C-EL-S 0.33uF 50V 4x5.4mm 105C (CK1HR33MCRC54) /Semtech/
Основні характеристики
Виробник Semtech
Артикул CK1HR33MCRC54
Опис 0.33µF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
CK1HR33MCRC54 C-EL-S 0.33uF 50V 4x5.4mm 105C (CK1HR33MCRC54) /Semtech/ 15
Виробник Semtech
Артикул CK1HR33MCRC54
Ємкість 0.33µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Ресурс 2000 Hrs @ 105°C
Розміри 4x5.4mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.