YS35- 1203000
YS35- 1203000 YS35- 1203000
YS35- 1203000
YS35- 1203000
Основні характеристики
Виробник Yingjiao Electrical
Артикул YS35-1203000
Опис Адаптер живлення; 100-240VAC; 9V / 12V /13.5V/ 15V /16.5V / 18V / 24V; 36W
Більше ніж 40 світових виробників
YS35- YS35- 1203000 2
340.12
Виробник Yingjiao Electrical
Артикул YS35-1203000
Вихідна напруга 9V / 12V /13.5V/ 15V /16.5V / 18V / 24V
Вхідна напруга 100-240VAC
Потужність 36W
Струм - Вихід 0.1-2A
Струм - Входу 0.8A
Робоча температура 0...40°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.