TLWY8/0.12 /BQ CABLE/
Основні характеристики
| Виробник | BQ CABLE |
| Артикул | TLWY8/0.12 |
| Опис | Провід: плоский; многопров.; 8x0,12mm²; неекранований; ПВХ |
|---|---|---|---|---|---|
| TLWY8/0.12 | TLWY8/0.12 /BQ CABLE/ | 1 |
| Виробник | BQ CABLE |
|---|---|
| Артикул | TLWY8/0.12 |
| Діаметр кабелю | 1.3mm |
| Матеріал | ПВХ |
| Номінальна напруга | 300V |
| Переріз | 0.12mm² |
| Тип кабеля | плоский |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.