TACT L-KLS7-TS1202-9.5-180 /KLS/
TACT L-KLS7-TS1202-9.5-180  /KLS/ TACT L-KLS7-TS1202-9.5-180  /KLS/
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул L-KLS7-TS1202-9.5-180
Опис Тактильний перемикач; 12х12mm; 50mA; 12VDC; SPST-NO; 9.5mm; 180gf.
Більше ніж 40 світових виробників
L-KLS7-TS1202-9.5-180 TACT L-KLS7-TS1202-9.5-180 /KLS/ 176
Виробник KLS
Артикул L-KLS7-TS1202-9.5-180
Висота 9.5mm
Номінальна напруга 12VDC
Номінальний струм 50mA
Робоча сила 180gf
Розміри 12х12mm
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.