TACT KLS7-TS6601-19-180 /KLS/
TACT KLS7-TS6601-19-180 /KLS/
TACT KLS7-TS6601-19-180 /KLS/
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS6601-19-180
Опис Тактовий перемикач; 6х6mm; 50mA; 12VDC; SPST-NO; 19.0mm; 180gf.
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
KLS7-TS6601-19-180 TACT KLS7-TS6601-19-180 /KLS/ 4254
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS6601-19-180
Висота кнопки 19.0mm
Контакти SPST-NO
Номінальна напруга 12VDC
Робоча сила 180gf
Робочий струм 50mA
Розміри 6х6mm
Тип перемикача тактовий
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.