TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/
TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/ TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/
TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/
TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS1202-4.3-180
Опис Тактовий перемикач; 12х12mm; 50mA; 12VDC; SPST-NO; 4.3mm; 180gf.
Більше ніж 40 світових виробників
KLS7-TS1202-4.3-180 TACT KLS7-TS1202-4.3-180 /KLS/ 155
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS1202-4.3-180
Висота 4.3mm
Контакти SPST-NO
Номінальна напруга 12VDC
Номінальний струм 50mA
Робоча сила 180gf
Розміри 12x12mm
Тип перемикача тактовий
Робоча температура -20...70°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.