YS120-7201500 (72V 1,5A)
YS120-7201500 (72V 1,5A) YS120-7201500 (72V 1,5A)
YS120-7201500 (72V 1,5A)
YS120-7201500 (72V 1,5A)
Основні характеристики
Виробник Ninghai Yingjiao Electrical Co., Ltd.
Опис Блок живлення 120W 72VDC 1,5A
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
YS120-7201500 YS120-7201500 (72V 1,5A) 3
Номінальна напруга - DC 72V
Номінальний струм 1.5А
Потужність 120W
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.