WY-15C (P15C) (110W,+5V,+12V,-5V,CE,CUL,VAC110/220) /Wei-Ya/
WY-15C (P15C) (110W,+5V,+12V,-5V,CE,CUL,VAC110/220) /Wei-Ya/ WY-15C (P15C) (110W,+5V,+12V,-5V,CE,CUL,VAC110/220) /Wei-Ya/
Основні характеристики
Виробник Wei-Ya
Артикул WY-15C
Опис Джерело живлення; 110...240VAC; 5V, + 12V, -5V; 110W
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
WY-15C WY-15C (P15C) (110W,+5V,+12V,-5V,CE,CUL,VAC110/220) /Wei-Ya/ 79
Виробник Wei-Ya
Артикул WY-15C
Напруга - Вихід 5V, + 12V, -5V
Напруга - Вхід (Макс) 110...240VAC
Потужність 110W
Тип перетворювача AC/DC
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.