TACT L-KLS7-TS6601-18-180 /KLS/
TACT L-KLS7-TS6601-18-180 /KLS/ TACT L-KLS7-TS6601-18-180 /KLS/
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул L-KLS7-TS6601-18-180
Опис Тактильний перемикач; 6х6mm; 50mA; 12VDC; SPST-NO; 18.0mm; 180gf.
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
L-KLS7-TS6601-18-180 TACT L-KLS7-TS6601-18-180 /KLS/ 3760
Виробник KLS
Артикул L-KLS7-TS6601-18-180
Висота 18.0mm
Контакти SPST-NO
Номінальна напруга 12VDC
Номінальний струм 50mA
Робоча сила 180gf
Розміри 6х6mm
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.