KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/
KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/ KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/
KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/
KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/
Основні характеристики
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS1202-14.0-180
Опис Тактовий перемикач; 12х12mm; 50mA; 12VDC; SPST-NO; 14.0mm; 180gf.
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
KLS7-TS1202-14-180 KLS7-TS1202-14.0-180 /KLS/ 3087
Виробник KLS
Артикул KLS7-TS1202-14.0-180
Висота 14.0mm
Контакти SPST-NO
Номінальна напруга 12VDC
Робоча сила 180gf.
Розміри 12x12mm
Тип перемикача тактовий
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.