NC7WZ14P6X /ONSEMI/
NC7WZ14P6X /ONSEMI/
NC7WZ14P6X /ONSEMI/
Основні характеристики
Виробник ONSEMI
Артикул NC7WZ14P6X
Опис Інвертор / Schmitt Trigger; 1.65V ~ 5.5V; 32mA; 2 входи
Більше ніж 40 світових виробників
NC7WZ14P6X NC7WZ14P6X /ONSEMI/ 2
19.58
Виробник ONSEMI
Артикул NC7WZ14P6X
Кількість виходів 2
Корпус SC-88 (SC-70-6)
Напруга живлення 1.65V ~ 5.5V
Рівень логіки - вис. 1.4V ~ 3.6V
Струм - Входу 32mA
Тип мікросхеми Інвертор
Уровень логики - низьк. 0.2V ~ 1.2V
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.