NFM21PC104R1E3D /Murata/
NFM21PC104R1E3D /Murata/
NFM21PC104R1E3D /Murata/
Основні характеристики
Виробник MURATA
Артикул NFM21PC104R1E3D
Опис 0.1µF; 25V прохідний конденсатор 30mOhm; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
NFM21PC104R1E3D NFM21PC104R1E3D /Murata/ 2978
Виробник MURATA
Артикул NFM21PC104R1E3D
DCR 30mOhm
Ємкість 0.1µF
Напруга - Номінальна 25V
Тип конденсатора прохідний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 125°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.