C-0805 3pF 50V NPO (0805CG3R0C500NT) /FH/
Основні характеристики
Виробник FENGHUA
Артикул 0805CG3R0C500NT
Опис 3pF; 50V керамічний конденсатор 0805; C0G; ±0.25pF
Більше ніж 40 світових виробників
0805CG3R0C500NT C-0805 3pF 50V NPO (0805CG3R0C500NT) /FH/ 30
Виробник FENGHUA
Артикул 0805CG3R0C500NT
Ємкість 3pF
Корпус 0805
Напруга - Номінальна 50V
Температурний коефіцієнт C0G
Тип конденсатора керамічний
Толерантність ±0.25pF
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.