C-EL 330uF 63V (13x20) 105С 20% RC063M331LO13*20H-8A1C /BERYL/
Основні характеристики
| Виробник | BERYL Electronic Tech |
| Артикул | RC063M331LO13*20H-8A1C |
| Опис | 330µF; 63V електролітичний конденсатор; THT; ±20% |
|---|---|---|---|---|---|
| RC063M331LO13*20H-8A1C | C-EL 330uF 63V (13x20) 105С 20% RC063M331LO13*20H-8A1C /BERYL/ | 5 |
|---|---|
| Ємкість | 330µF |
| Монтаж | THT |
| Напруга - Номінальна | 63V |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Толерантність | ±20% |
| Робоча температура | -40°C ~ 105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.