EEE-FTA471XAP /Panasonic/
EEE-FTA471XAP /Panasonic/ EEE-FTA471XAP /Panasonic/
EEE-FTA471XAP /Panasonic/
EEE-FTA471XAP /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-FTA471XAP
Опис 470µF; 10V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EEE-FTA471XAP EEE-FTA471XAP /Panasonic/ 64
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-FTA471XAP
ESR (еквівалентний послідовний опір) 160 mohm @ 100kHz
Ємкість 470µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 10V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.