C-EL-S 680uF 6,3V UUR0J681MNL1GS /Nichicon/
C-EL-S 680uF 6,3V UUR0J681MNL1GS /Nichicon/ C-EL-S 680uF 6,3V UUR0J681MNL1GS /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UUR0J681MNL1GS
Опис 680µF; 6.3V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
UUR0J681MNL1GS C-EL-S 680uF 6,3V UUR0J681MNL1GS /Nichicon/ 82
Виробник Nichicon
Артикул UUR0J681MNL1GS
Ємкість 680µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 6.3V
Ресурс 2000H
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.