C-EL-S 47uF 35V (8x6.2mm) (EEE-1VA470P) /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-1VA470P
Опис 47μF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EEE-1VA470P C-EL-S 47uF 35V (8x6.2mm) (EEE-1VA470P) /Panasonic/ 19
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-1VA470P
Ємкість 47µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 35V
Розміри 8x6.2mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.