C-EL-S 470uF 6.3V 6*8 EEE-FTA471XAP /Panasonic/
C-EL-S 470uF 6.3V 6*8 EEE-FTA471XAP /Panasonic/ C-EL-S 470uF 6.3V 6*8 EEE-FTA471XAP /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник Panasonic Electronic Components
Артикул EEE-FTA471XAP
Опис 470µF 10V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 2000 Hrs @ 105°C
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEE-FTA471XAP C-EL-S 470uF 6.3V 6*8 EEE-FTA471XAP /Panasonic/ 1733
Артикул EEE-FTA471XAP
ESR (еквівалентний послідовний опір) 160 mohm @ 100kHz
Ємкість 470µF
Напруга - Номінальна 10V
Поляризація Polar
Пульсуючий струм при високій частоті 600mA @ 100kHz
Пульсуючий струм при низькій частоті 390mA @ 120Hz
Розмір / Розмір 0.248" Dia (6.30mm)
Серії FT
Термін експлуатації @ Темп 2000 Hrs @ 105°C
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.