C-EL-S 470uF 25V (10x10mm) VT1E471M1010 /ROQANG/
C-EL-S 470uF 25V (10x10mm) VT1E471M1010 /ROQANG/ C-EL-S 470uF 25V (10x10mm) VT1E471M1010 /ROQANG/
Основні характеристики
Виробник ROQANG
Артикул VT1E471M1010
Опис 470µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
VT1E471M1010 C-EL-S 470uF 25V (10x10mm) VT1E471M1010 /ROQANG/ 10
Виробник ROQANG
Артикул VT1E471M1010
Ємкість 470µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 25V
Розмір корпусу 10mmх10.2mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -45°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.