C-EL-S 470uF 16V (8x10,5) 105C EZV471M16RE /Hitano/
C-EL-S 470uF 16V (8x10,5) 105C EZV471M16RE /Hitano/ C-EL-S 470uF 16V (8x10,5) 105C EZV471M16RE /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул EZV471M16RE
Опис 470µF; 16V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EZV471M16RE C-EL-S 470uF 16V (8x10,5) 105C EZV471M16RE /Hitano/ 1956
Виробник Hitano
Артикул EZV471M16RE
Ємкість 470µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 16V
Розміри 8x10.5mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.