C-EL-S 33uF 10V SMD (5x5.4) EZV330M10RB /Hitano/
C-EL-S 33uF 10V SMD (5x5.4) EZV330M10RB /Hitano/ C-EL-S 33uF 10V SMD (5x5.4) EZV330M10RB /Hitano/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул EZV330M10RB
Опис 33µF; 10V электролитический конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EZV330M10RB C-EL-S 33uF 10V SMD (5x5.4) EZV330M10RB /Hitano/ 6633
Виробник Hitano
Артикул EZV330M10RB
Ємкість 33µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 10V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.