C-EL-S 330uF 25V low esr EEE-FK1E331P /Panasonic/
C-EL-S 330uF 25V low esr EEE-FK1E331P /Panasonic/ C-EL-S 330uF 25V low esr EEE-FK1E331P /Panasonic/
Основні характеристики
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-FK1E331P
Опис 330µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
EEE-FK1E331P C-EL-S 330uF 25V low esr EEE-FK1E331P /Panasonic/ 590
Виробник PANASONIC
Артикул EEE-FK1E331P
Ємкість 330µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 25V
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.