C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.8) (UCD1C220MCL6GS) /Nichicon/
C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.8) (UCD1C220MCL6GS) /Nichicon/ C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.8) (UCD1C220MCL6GS) /Nichicon/
Основні характеристики
Виробник Nichicon
Артикул UCD1C220MCL6GS
Опис 22µF 16V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 2000 Hrs @ 105°C
Більше ніж 40 світових виробників
UCD1C220MCL6GS C-EL-S 22uF 16V SMD (4x5.8) (UCD1C220MCL6GS) /Nichicon/ 95
Виробник Nichicon
Артикул UCD1C220MCL6GS
Ємкість 22µF
Напруга - Номінальна 16V
Поляризація Polar
Пульсуючий струм при високій частоті 90mA @ 100kHz
Пульсуючий струм при низькій частоті 45mA @ 120Hz
Розмір / Розмір 0.157" Dia (4.00mm)
Серії UCD
Термін експлуатації @ Темп 2000 Hrs @ 105°C
Толерантність ±20%
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.