C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) (B41112B4227M) /EPC/
Основні характеристики
Виробник EPCOS (TDK)
Артикул B41112B4227M
Опис 220µF 16V Алюмінієві електролітичні конденсатори SMD 2000 Hrs @ 85°C
Більше ніж 40 світових виробників
16TZV220M6.3X8 C-EL-S 220uF 16V (6,3x7,7mm) (B41112B4227M) /EPC/ 200
Виробник EPCOS (TDK)
Артикул B41112B4227M
Ємкість 220µF
Напруга - Номінальна 16V
Серії B41112
Термін експлуатації @ Темп 2000 Hrs @ 85°C
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.