C-EL-S 10uF 25V (4x5,5mm) 105C (EV100M025B055ETR) /Capxon/
C-EL-S 10uF 25V (4x5,5mm) 105C (EV100M025B055ETR)  /Capxon/ C-EL-S 10uF 25V (4x5,5mm) 105C (EV100M025B055ETR)  /Capxon/
Основні характеристики
Виробник Capxon
Артикул EV100M025B055ETR
Опис 10µF; 25V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
EV100M025B055ETR C-EL-S 10uF 25V (4x5,5mm) 105C (EV100M025B055ETR) /Capxon/ 10
Виробник Capxon
Артикул EV100M025B055ETR
Ємкість 10µF
Монтаж THT
Напруга - Номінальна 25V
Розміри 4x5.5mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.