C-EL-S 10uF 25V (4x5,4mm) 105C SMD (CA035M0010REB-0405) /YAGEO/
C-EL-S 10uF 25V (4x5,4mm) 105C SMD (CA035M0010REB-0405)  /YAGEO/ C-EL-S 10uF 25V (4x5,4mm) 105C SMD (CA035M0010REB-0405)  /YAGEO/
Основні характеристики
Виробник YAGEO
Артикул CA035M0010REB-0405
Опис 10µF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
CA035M0010REB-0405 C-EL-S 10uF 25V (4x5,4mm) 105C SMD (CA035M0010REB-0405) /YAGEO/ 98
Виробник YAGEO
Артикул CA035M0010REB-0405
Ємкість 10µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 35V
Ресурс 2000 Hrs @ 85°C
Розміри 4x5,4mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -40°C ~ 85°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.