C-EL-S 100uF 50V (10*10.2) RC1H107M10010VR /SAMWHA/
C-EL-S 100uF 50V (10*10.2)  RC1H107M10010VR /SAMWHA/ C-EL-S 100uF 50V (10*10.2)  RC1H107M10010VR /SAMWHA/
Основні характеристики
Виробник SAMWHA
Артикул RC1H107M10010VR
Опис 100µF; 50V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%
Більше ніж 40 світових виробників
RC1H107M10010VR C-EL-S 100uF 50V (10*10.2) RC1H107M10010VR /SAMWHA/ 207
Виробник SAMWHA
Артикул RC1H107M10010VR
Ємкість 100µF
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 50V
Ресурс 1000h
Розміри 10x10mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Робоча температура -55°C ~ 105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.