DG25C-B-08P-13 /Degson/
Основні характеристики
| Виробник | DEGSON ELECTRONICS |
| Артикул | DG25C-B-08P-13 |
| Опис | Бар'єрний клеммник; 7.62mm; 300V; 15A; 8 конт. |
Більше ніж 40 світових виробників
| Артикул | Назва | Наявність на складі, шт | Кількість | Ціна за одиницю товару, | |
|---|---|---|---|---|---|
| DG25C-B-08P-13 | DG25C-B-08P-13 /Degson/ | 520 |
|---|---|
| Артикул | DG25C-B-08P-13 |
| кількість контактів | 8 |
| Номінальна напруга | 300V |
| Номінальний струм | 15A |
| Переріз проводу | 2.5mm² |
| Покриття контакту | латунь, луджена |
| Тип клемника | бар'єрний |
| Шаг контактів | 7.62mm |
| Робоча температура | -40...105°C |
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
Оплата через ПриватБанк для фізосіб
- Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.
- Дані карти будуть надані менеджером після оформлення замовлення
- Зручні способи поповнення: Приват 24; банківський переказ через касу будь-якого банку.