DG25C-B-02P-13 /Degson/
DG25C-B-02P-13 /Degson/
DG25C-B-02P-13 /Degson/
Основні характеристики
Виробник DEGSON ELECTRONICS
Артикул DG25C-B-02P-13
Опис Бар'єрний клеммник; 7.62mm; 300V; 15A; 2 конт.
Більше ніж 40 світових виробників
Артикул Назва Наявність на складі, шт Кількість Ціна за одиницю товару,
DG25C-B-02P-13 DG25C-B-02P-13 /Degson/ 4
33.89
Виробник DEGSON ELECTRONICS
Артикул DG25C-B-02P-13
кількість контактів 2
Номінальна напруга 300V
Номінальний струм 15A
Переріз проводу 2.5mm²
Покриття контакту латунь, луджена
Тип клемника бар'єрний
Шаг контактів 7.62mm
Робоча температура -40...105°C
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.