C-EL-S 330uF 35V SMD EZV331M35RF /HITANO/
C-EL-S 330uF 35V SMD EZV331M35RF /HITANO/ C-EL-S 330uF 35V SMD EZV331M35RF /HITANO/
Основні характеристики
Виробник Hitano
Артикул EZV331M35RF
Опис 330uF; 35V електролітичний конденсатор; SMD; ±20%; 280mA
Більше ніж 40 світових виробників
EZV331M35RF C-EL-S 330uF 35V SMD EZV331M35RF /HITANO/ 500
Виробник Hitano
Артикул EZV331M35RF
Ємкість 330uF
Максимальний струм 280mA
Монтаж SMD
Напруга - Номінальна 35V
Розмір корпусу 10x10.5mm
Тип конденсатора електролітичний
Толерантність ±20%
Ми створили зручні умови оплати замовлення на сайті для наших клієнтів.
  1. Оплата через ПриватБанк для фізосіб
    • Оплата проводиться безпосередньо на банківський рахунок в 100% розмірі.